FINANČNÍ KONTROLOR/KA

Pro sesterské společnosti Snoeks Automotive CZ s.r.o. a Repro Interior s.r.o. hledáme finanční/ho kontrolora/kontrolorku. Jde o posilu stávajícího holandského týmu s místem výkonu práce v Čechách. Kromě kontrolorů ze Snoeks Automotive NL bude finanční kontrolor/ka spolupracovat se zkušenými kolegy z finančních oddělení společností Snoeks Automotive CZ s.r.o. i Repro Interior s.r.o.

Chceš využít a rozvíjet svoje dosavadní zkušenosti s controllingem a pravidelně využívat angličtinu? Pošli nám svůj životopis!

Přidej se k nám!

CO NABÍZÍME:

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
  • Zázemí moderní a dynamické mezinárodní společnosti
  • Úzkou spolupráci s mateřskou společností v Holandsku
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce v průmyslové zóně III v Krupce u Teplic

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava finančních zpráv
  • Analýza finančních údajů
  • Dohled nad účetními operacemi
  • Zajištění souladu s legislativou
  • Monitorování vnitřních kontrol
  • Účast na procesech rozpočtování
  • Vypracování plánů finančního růstu
  • Hodnocení a řízení rizik
  • Koordinace auditů
  • Úzká spolupráce s finančním oddělením v Holandsku

PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE:

  • Máš VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znáš velmi dobře účetnictví, účetní a daňovou legislativu
  • Máš prokazatelnou praxi na podobné pozici (minimálně 1 rok)
  • Aktivně komunikuješ anglicky (minimálně na úrovni B2)
  • Máš zkušenosti s audity
  • Máš dobré komunikační i analytické dovednosti
  • Znáš na pokročilé úrovni MS Excel

PŘIHLASTE SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.