Operátor/ka skladu

Do našeho týmu skladníků hledáme posilu na pozici pickera. Věříte stejně jako my, že řád a pravidla mají smysl? Pošlete nám Váš životopis. Dokážeme ocenit vyrovnanost, nadhled, rozvahu a trpělivost vycházející z Vašich pracovních i životních zkušeností. Všem novým kolegům, i bez předchozí praxe ze skladu, poskytneme podporu, důkladné zaškolení a jistotu zaměstnání. Přidejte se ke stabilní nizozemské firmě vyrábějící nevšední komponenty a nástavby do dodávek s více než 65letou tradicí. Sídlíme v průmyslové zóně III v Krupce u Teplic.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

CO NABÍZÍME:

  • nástup přímo do kmene
  • práci na 2 směny
  • měsíční bonusy až 6 000 Kč
  • nadstandardní příplatky za přesčas
  • náborový bonus 15 000 Kč
  • bonus na doporučení 15 000 Kč
  • příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
  • 13. plat
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • flexi poukázky
  • firemní akce

PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE:

  • máte řidičský průkaz sk. B
  • máte zkušenosti s VZV, které ale nejsou nutností, rádi Vás zaučíme
  • jste minimálně vyučen v jakémkoli oboru
  • dokážete pracovat na počítači
  • umíte obsluhovat manipulační techniku
  • jste ochotný učit se nové věci a chcete profesně růst
  • máte smysl pro přesnost a je na Vás spolehnutí
  • pravidelná docházka je pro Vás samozřejmostí
  • jste týmový hráč

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • ruční vychystávání materiálu, vybalování materiálu, přenos materiálu do výroby
  • manipulace s materiálem a hotovými výrobky pomocí VZV, retraku nebo regálového zakladače
  • práce s dodacími listy
  • používat čtečku čárových kódů a také trochu počítač
  • spolupracovat s výrobní linkou

PŘIHLASTE SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.